Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

<h1> Stoliki marmurowe</h1>

Szukasz ciekawego pomysłu na stolik kawowy do salonu? Poszukujesz małej szafki nocnej albo czegoś co dopełni przestrzeń w Twoim domu. Stoliki marmurowe to świetny sposób na dodanie do Twojego wnętrza czegoś wyjątkowego. Stolik z marmurowym blatem to gwarancja, że Twój mebel będzie w stu procentach unikatowy. Każdy kawałek kamienia jest zupełnie inny, dlatego możesz mieć pewność, że stolik marmurowy, który u nas zamówisz będzie wyjątkowy.


Który stolik marmurowy wybrać

Stolik marmurowy najlepiej dopasować do swojego wnętrza. Najpopularniejsze kamienie to biała Carrara Bianco, albo czarny Nero Marquina. To klasyczne stoliki, które rozświetlą lub odrobinę stonują Twoje wnętrze. Biały stolik lepiej wtapia się w otoczenie i nie zdominuje Twojej przestrzeni. Czarny marmur jest zdecydowanie bardziej wzorzysty, dzięki czemu będzie bardziej rzucał się w oczy i zwracał Twoją uwagę.

Stolik okrągły czy prostokątny?

W zależności od ilości dostępnego miejsca, warto zastanowić się, który kształt stolika byłby dla Ciebie bardziej odpowiedni. Prostokątny stolik jest bardziej praktyczny, bo ma więcej dostępnego miejsca na blacie, można na nim zamontować dodatkową półkę, a do tego jego wymiary można w pełni dopasować do przestrzeni, w której ma stanąć. Okrągły stolik marmurowy to klasyka - piękny kształt, który doda uroku niezależnie od miejsca w którym stanie. Okrągłe stoliki najczęściej potrzebują trochę więcej przestrzeni, aby można było w pełni docenić ich piękno.