Jak wybrać szafkę na sprzęt audio?

Duża szafka na sprzęt audio na gramofon

Porządny sprzęt audio – taki jak na przykład gramofon i podręczna kolekcja płyt winylowych powinny zostać odpowiednio wyeksponowane. Jeśli muzyka to jeden z najważniejszych elementów Twojego życia, to daj wyraźnie znać o swojej pasji. Ozdobna szafka, wysokiej jakości sprzęt i płyty ustawione w widocznym miejscu mieszkania sprawią, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do tego, że kochasz dobrą muzykę.

Wyobraź sobie słoneczny niedzielny poranek, zapach świeżo parzonej kawy i szumiący na gramofonie ulubiony winyl. Brzmi jak marzenie! Płyty winylowe zawierają w sobie cały pakiet wspaniałych cech. Świetnie wyglądają, przywołują retro nastrój, ich kolekcja na każdym zrobi wrażenie, a przede wszystkim dźwięk jest nieporównywalny do żadnego innego nośnika. 

Jak zadbać o odpowiednią ekspozycję? Weź pod uwagę szafkę marmurową zaprojektowaną specjalnie pod tego typu sprzęt. Szafka posiada dwa marmurowe blaty, dzięki którym będziesz mógł umieścić gramofon tuż obok zestawu ulubionych płyt. Blaty umieszczone są na malowanym proszkowo, stalowym stelażu, który zapewnia szafce nie tylko rewelacyjny wygląd, ale też stabilność (minimalizując drgania) i bezpieczeństwo (dla sprzętu i domowników).

Jak wybrać szafkę na sprzęt audio?

W wersji standardowej część mebla przeznaczona na płyty pomieści bez problemu ok. 100 sztuk winyli. Głębokość tej części wynosi 50 cm. Niższa półka ma wysokość 15 cm. Cały mebel to 61 cm wysokości i 100 cm szerokości, co stwarza wystarczającą przestrzeń na ekspozycję Twojego audiofilskiego sprzętu i muzyki. Jeśli posiadasz sprzęt audio o nietypowych wymiarach – napisz do nas. Z chęcią stworzymy projekt szafki specjalnie dla Ciebie, tak aby pomieścić wszystkie niezbędne urządzenia.

Zamawiając szafkę możesz wybrać kolor marmuru (biały, czarny lub jaki tylko sobie wymarzysz) i kolor stelaża (biały, czarny lub złoty). Jeśli chcesz, możesz również wybrać niższy wariant (40 lub 50 cm wysokości). Marmurowe blaty to gwarancja wyjątkowego mebla. Marmur kojarzony jest z szykiem i elegancją. Jednocześnie konstrukcja naszych szafek sprawia, że całość jest lekka i nie przytłacza wnętrza. Winyl to elegancki nośnik, podobnie jak marmur jest eleganckim materiałem. Zasługuje zatem na podkreślenie swojego prestiżu odpowiednim meblem. Sprawdź naszą ofertę szafek na sprzęt audiofilski i podkreśl swoją muzyczną duszę.

Jeśli marzysz o personalizowanym meblu, zapraszamy do indywidualnej rozmowy. Śledź nasze realizacje na Instagramie i Facebooku. Jeśli zakochałeś się już w muzyce z „czarnej płyty”, to pora żebyś zobaczył jak świetnie wypada zestawienie płyt winylowych i marmuru.

szafka na sprzęt audio - gramofon i płyty winylowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *