Personalizacja

Meble personalizowane
Każde wnętrze jest zupełnie inne. Nie ma nic lepszego, niż wymarzony mebel dopasowany właśnie do Twojego wnętrza. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że poza standardową ofertą, będziemy proponowaii usługę, dzięki której wspólnie stworzymy idealny mebel dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany jak wygląda taki proces kreacji, czytaj dalej, a następnie napisz do nas wiadomość.

Projektowanie
Poznajmy się! Napisz do nas wiadomość, maila lub po prostu zadzwoń. Jeśli masz już jakieś pomysły lub inspiracje – świetnie, będzie nam łatwiej zaprojektować i wykonać Twój wymarzony mebel marmurowy. Jeśli po prostu potrzebujesz, któryś z produktów z naszej oferty, ale w innym rozmiarze – to żaden problem, zrobimy to dla Ciebie z przyjemnością.

Formalności
Wspólnie zbieramy inspiracje i szkicujemy Twój produkt. Po zaakceptowaniu ostatecznego projektu i wyceny, podpisujemy umowę (wystarczy email z zaakceptowaniem warunków współpracy), w której określamy termin dostarczenia gotowego mebla. Projekty personalizowane trzeba opłacić w całości z góry. Pamiętaj, że wedle prawa takie produkty nie podlegają zwrotom, nawet jeśli zakupione przez Internet.

Dostawa
Na bieżąco informujemy Cię o postępach naszych prac. Wspólnie podejmujemy decyzję o sposobie dostarczenia produktu. W miare możliwości, zawsze staramy się dostarczać nasze meble osobiście. W przeciwnym wypadku, zadbamy o to, aby paczka przyszła do Ciebie w nienaruszonym stanie, z gotowym do użytku produktem. Pamiętaj aby zawsze sprawdzić stan zawartości paczki w obecności kuriera. Marmur nie lubi jak się nim rzuca, ale na szczęście wszystkie nasze paczki są ubezpieczone.

Wracaj do nas
Nie ma dla nas lepszego komplementu niż powracający klienci. Dla stałych klientów i ich znajomych mamy oferty specjalne na cały asortyment. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Ten wpis został opublikowany w kategoriach PORADY, TEST.

Komentarz do postu “Personalizacja

  1. Pingback: Na co należy uważać przy zakupie marmurowego stolika? - LaMarble

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *