Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Akcesoria marmurowe

Marmur ma wiele zastosowań. Oprócz blatów kuchennych, mebli, łazienek, świetnie sprawdza się też jako materiał wykorzystywany do wykonywania przeróżnych elementów. Dodatki i akcesoria marmurowe mogą być wykonane z przeróżnych, wzorzystych kamieni, co pozwala na przełamanie klasycznych stonowanych wnętrz i dodanie im odrobiny ekstrawagancji.
Najpopularniejszy marmur to carrara bianco – biały, z delikatnymi elementami w różnych odcieniach szarości gwarantuje jasne, czyste wnętrze. Na jego tle doskonale odnajdą się akcesoria na przykład z zielonego kamienia verde guatemala lub z wzorzystego Portoro. Jednym z naszych ulubionych kamieni jest również Rainforest Green, który łączy w sobie głęboką zieleń i czerwone smugi.}
Obecnie w LaMarble produkujemy okrągłe podstawki marmurowe w wielu kolorach. Podstawki dostępne są w dwóch rozmiarach – 11cm i 18cm. Kamienne podstawki idealnie sprawdzają się pod różnego rodzaju świecami, biżuterią lub kosmetykami. Porządkują przestrzeń, akcentują i lepiej eksponują przedmiot, który na nich stoi oraz dodają wnętrzu charakteru.
Prywatnie staramy się utrzymać wnętrze stonowane, wykorzystując ponadczasowe wzorcnictwo i naturalne materiały. Jednak to właśnie dodatki i akcesoria marmurowe świetnie dodają smaku, personalizując przestrzeń.

150,00 220,00